Sākums
 | Noma | Pasākumu apkalpošana | Tirdzniecība | Darbs |    

Informācija par tirdzniecību

- Lapā ir izvietota tikai mūsu atlasīta populārākā profesionālā aparatūra. Mūsu klienti šobrīd var izvēlēties un pasūtīt iekārtas no 70 profesionālās tehnikas ražotājiem. Tādēļ, ja jūs interesē profesionālā aparatūra, kas nav izvietota, sazinieties ar mums.

Mūsu piedāvāto produktu skaits ir vairāk kā 500 000 pozīciju.

- Mēs sadarbojamies ar ražotāju autorizētajiem tehnikas izplatītājiem Latvijā, un tas mums dod iespēju daļu no SubLevel piedāvājumā esošās tehnikas piegādāt nekavējoties.

- Varam ieteikt labākos risinājumus, vadoties no objektīviem apstākļiem un vajadzībām, jo neesam neviena konkrēta tehnikas ražotāja pārstāvis Latvijā.

- Preces tirdzniecībai tiek pasūtītas katram klientam individuāli.

- Piegādes laiku, ja tehnika pieejama uzreiz pie oficiālā ražotāja izplatītāja Latvijā, nodrošinām 2 darba dienu laikā, pārējiem pasūtījumiem 90% gadījumu piegādes laiks ir vidēji 2-4 nedēļas.

- Mums ir vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze profesionālās tehnikas tirdzniecībā, tādēļ varam sniegt praktiskas konsultācijas par to, kuru aparatūru labāk iegādāties.

- Mēs pārdodam jaunu tehniku, un visai tehnikai tiek garantētas ražotāja noteiktās garantijas, kuras nodrošinām sadarbībā ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem. Sadarbība ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem nodrošina pārdotās tehnikas izcelsmi, garantijas saistības un tehnikas remontus.

Papildus informācija :

Visas lapā uzrādītās tehnikas pārdošanas cenas ietver 21% PVN nodokli.