Sākums
 | Noma | Pasākumu apkalpošana | Tirdzniecība | Darbs |    

Par mums

SubLevel kompānija

Mēs strādājam tirgū kopš 2004. gadus, un šajā laika posmā vairāki simti klientu ir novērtējuši mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļuvuši par mūsu pastāvīgajiem klientiem un sadarbības partneriem.

SubLevel piedāvā 

  • Noma - Skaņa, Gaismas, DJ tehnika un Video iekārtas
  • Tirdzniecība - Skaņa, Gaismas un DJ tehnika
  • Uzstādīšanas, transportēšanas, un pasākumu apkalpošanas pakalpojumus

Mūsu darbību raksturo profesionalitāte un liela atbildības izjūta, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu nemainīgi augstu kvalitāti. Mēs esam pretimnākošs un stabils sadarbības partneris.

Papildus informācija

Mēs piedāvājam

SIA "Sublevel tehnika"
Reģ. Nr 40103531821
Kurzemes pr. 15b, Rīga, LV-1067

Mūsu kompānijas rekvizīti

Mēs strādājam kopš 2004. gada.

Stabilitāte


Kādēļ tehniku iegādāties ar SubLevel.LV palīdzību?:

- Lapā ir izvietota tikai mūsu atlasīta populārākā profesionālā aparatūra. Mūsu klienti šobrīd var izvēlēties un pasūtīt iekārtas no 70 profesionālās tehnikas ražotājiem, kas kopsummā piedāvā pusmiljonu preču pozīciju. Tādēļ, ja jūs interesē profesionālā aparatūra, kas nav izvietota, sazinieties ar mums.

- Vienmēr maksimāli cenšamies garantēt labākās cenas piedāvājumu un iespējami ātrāko piegādi, līdz ar to, pirms pirkt kādas iekārtas no citiem piegādātājiem, pajautājiet cenu piedāvājumu arī mums.

- Varam ieteikt labākos risinājumus, vadoties no objektīviem apstākļiem un vajadzībām, jo neesam neviena konkrēta tehnikas ražotāja pārstāvis Latvijā. Preces tirdzniecībai tiek pasūtītas katram klientam individuāli.

- Piegādes laiku, ja tehnika pieejama uzreiz pie oficiālā ražotāja izplatītāja Latvijā, nodrošinām 2 darba dienu laikā, citkārt piegādes laiks ir vidēji 2-4 nedēļas.

- Mums ir vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze profesionālās tehnikas tirdzniecībā, tādēļ varam sniegt praktiskas konsultācijas par to, kuru aparatūru labāk iegādāties.

- Mēs pārdodam jaunu tehniku, un visai tehnikai tiek garantētas ražotāja noteiktās garantijas, kuras nodrošinām sadarbībā ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem. Sadarbība ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem nodrošina pārdotās tehnikas izcelsmi, garantijas saistības un tehnikas remontus.

Informāciju par tehnikas pasūtīšanas kārtību, garantijām un apmaksu var apskatīt: Informācija par pasūtīšanu