Sākums | Noma | Tirdzniecība | Pakalpojumi |

Informācija

Ražotāji

Par mums

SubLevel kompānija

Mēs strādājam tirgū kopš 2004. gadus, un šajā laika posmā vairāki simti klientu ir novērtējuši mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti un kļuvuši par mūsu pastāvīgajiem klientiem un sadarbības partneriem.

SubLevel piedāvā 

  • Noma - Skaņa, Gaismas, DJ tehnika un Video iekārtas
  • Tirdzniecība - Skaņa, Gaismas un DJ tehnika
  • Uzstādīšanas, transportēšanas, un pasākumu apkalpošanas pakalpojumus

Mūsu darbību raksturo profesionalitāte un liela atbildības izjūta, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu nemainīgi augstu kvalitāti. Mēs esam pretimnākošs un stabils sadarbības partneris.

Papildus informācija

Mēs piedāvājam

SIA NSMA - "Sublevel"
Reģ. Nr 40003860920
Kurzemes pr. 15b, Rīga, LV-1067

Mūsu kompānijas rekvizīti

Mēs strādājam kopš 2004. gada.

Stabilitāte


Lapā ir izvietota tikai mūsu atlasītā populārākā profesionālā aparatūra. Ja jūs interesē kāda profesionālā aparatūra, kas nav šeit nav izvietota, sazinieties ar mums un mēs jums sagatavosim jūs interesējošās tehnikas cenas piedāvājumu.

Kādēļ tehniku iegādāties ar SubLevel.LV palīdzību?:

- Mēs vienmēr maksimāli cenšamies garantēt labākās cenas piedāvājumu un iespējamai ātrāko piegādi, līdz ar to pirms pirkt kādas iekārtas no thomann.de vai citiem piegādātājiem, noteikti pajautājiet piedāvājumu arī mums.

- Mēs pārdodam daudz dažādu poplulārāko aparatūras ražotāju tehniku, taču neesam neviena konkrēta tehnikas ražotāja pārstāvis Latvijā, un līdz ar to mēs varam ieteikt labāko risinājumus vadoties no objektīviem apstākļiem un vajadzībām.

- Mūsu pieredze saistībā ar tehnikas tirdzniecību ir jau vairāk kā 10 gadus ilga, tādēļ varam sniegt par aparatūras iegādi praktiskas konsultācijas par to kuru aparatūru labāk iegādāties.

- Mēs pārdodam jaunu tehniku, un visai tehnikai tiek garantētas ražotāja noteiktās garantijas, kuras nodrošinām sadarbībā ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem. Sadarbība ar autorizētajiem tehnikas izplatītājiem nodrošina pārdotās tehnikas izcelsmi, garantijas saistības un tehnikas remontus.

Informāciju par tehnikas pasūtīšanas kārtību, garantijām un apmaksu var apskatīt: Informācija par pasūtīšanu